8 червня
Завантажити ще

Арестович попередив про «дуже тяжкий тиждень»: Не встоїмо – будуть великі неприємності

Арестович попередив про «дуже тяжкий тиждень»: Не встоїмо – будуть великі неприємності
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua/

Найближчий тиждень на фронті буде надзвичайно тяжким для України. Таку думку під час щоденної бесіди з російським правозахисником Марком Фейгіним висловив радник голови ВП Олексій Арестович.

-На фронті намітився дуже тяжкий для нас тиждень. Який цілком може стати переломним у воєнному становищі. Якщо устоїм - переломним для Росії. Не встоїмо – переломним для нас. Дуже великі неприємності чекають на нас, якщо не встоїмо, - сказав радник голови ВП.

Він пояснив, що ситуація, що склалася, пов'язана з відсутністю достатнього озброєння в українській армії: нашим воїнам необхідно «достояти» до того часу, коли обіцяна іноземними партнерами зброя таки дійде. Тоді ситуація різко зміниться на нашу користь.

На даний момент, розповів Арестович, російські війська рухаються у напрямку траси Бахмут - Лисичанськ, захоплення якої дозволить окупантам заблокувати угруповання Збройних сил України в Луганській області.

- Просуваються там. Нам не вдається зупинити їх. Вони йдуть повільно, але йдуть. І є неймовірна ймовірність, що вони її переріжуть (...) Якщо зараз закриють "котелок", то вийде другий Маріуполь", - сказав Арестович.

Він наголосив, що від Ізюма до Попасної зосереджено половину російських військ в Україні, це близько 35-40 тисяч. І що Слов'янськ вже за тиждень може бути обложений, а лиманському угрупованню супротивника може вдатися захопити Святогірськ.

– Вже впритул наближається облога Слов'янська. А наші війська на північ від Сіверського Дінця будуть розгромлені, або відійдуть на південний берег, - зазначив радник голови ВП.

За його словами, у найближчі два-три дні можлива активізація дій окупантів та на запорізькому русі. При цьому поки що невідомо, в якому напрямку вони підуть.

Війна в Україні триває 104 дні. Останній місяць окупанти зосередилися на сході країни. Більше тижня точаться бої у Сєвєродонецьку.