Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
13 квiтня
Завантажити ще

Інститут ведення війни США: ЗСУ відкинули росіян на східні околиці Сєвєродонецька

Інститут ведення війни США: ЗСУ відкинули росіян на східні околиці Сєвєродонецька
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

ЗСУ провели низку успішних контратак у Сєвєродонецьку, відтіснивши російських окупантів на східні околиці міста та витиснувши їх з південних населених пунктів. Як повідомив Інститут вивчення війни США (ISW),  операція була проведена українськими військовими незважаючи на те, що росіяни залучили додаткові ресурси у техніці та особовому складіа.

Українські захисники уміло використовують тривале зосередження противника на захопленні міста, щоб контратакувати й за іншими напрямками.

- Контрнаступальний тиск України, швидше за все, продовжить привертати увагу російських сил до Луганської області і, отже, залишить вразливі місця в оборонних зусиллях Росії у Харківській області та вздовж південної осі, - вважають експерти. 

Вони підкреслили, що  успішна операція ВСУ в Сєвєродонецьку свідчить про зниження бойової потужності російських сил в Україні.

Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай при цьому повідомив, що, судячи із перехватів, командувач армією рф отримав два завдання захопити  Сєвєродонецьк і трасу Лисичанськ – Бахмут  до 10 червня.

У Генштабі ЗСУ при цьому підкреслили, що росіяни в Сєвєродонецьку продовжують обстрілювати наші війська з мінометів та артилерійських систем різного типу.