Завантажити ще

СБУ: "Глава" окупованої Чорнобаївської громади отримав підозру

СБУ:
Фото: t.me/СБУкр

"Гауляйтер" Чорнобаївської територіальної громади Юрій Турульов отримав підозру. Він колишній керівник місцевої автостанції, якого російські окупанти призначили керівником за лояльне ставлення до них. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Чоловік добровільно погодився на пропозицію окупантів очолити незаконний орган влади та обійняв посаду т.зв. "голови" адміністрації Чорнобаївської територіальної громади Херсонської області.

- "Гауляйтер" не просто є прихильником "російського світу", а й переслідує проукраїнсько налаштованих мешканців і незаконно розпоряджається комунальним майном, - розповіли в СБУ.

Зраднику загрожує до 10 років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Нагадаємо, російські окупанти призначили свого "главу адміністрації" Чорнобаївки (Херсонська область) 8 травня. Але місцева сільська рада відмовилася з нею співпрацювати. До цього голову адміністрації селища Чорнобаївка Ігоря Дударя взяли в полон.

Раніше співробітники Служби безпеки України знешкодили у Києві та Чернігові злочинну групу, яка передавала росіянам розвідувальні дані та щомісяця переправляла до Росії понад 3 млн грн від збуту оптових партій амфетаміну.