Завантажити ще

Російські окупанти завдали ракетного удару по Миколаївській області

Російські окупанти завдали ракетного удару по Миколаївській області
Фото: Алекс Біляков russian-planes.net

Російські окупанти 2 червня завдали ракетного удару по Миколаївській області. Чотири ракети потрапили в раніше зруйнований міст. Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуку оперативне командування "Південь".

Повідомляється, що по регіону було завдано масованого ракетного удару із застосуванням стратегічної авіації.

- Чотирьма крилатими ракетами супротивник ударив по раніше зруйнованому залізничному мосту в районі села Трихати. Також атаковано чорноморське узбережжя Миколаївської області та тилові райони наших позицій, - зазначили військові.

Вочевидь, ворог намагається посилити психологічний тиск на мирне населення та підрозділи сил оборони, щоб знизити динаміку контрнаступних дій, - йдеться у повідомленні.

До цього Росія кілька разів атакувала ракетами міст біля Затоки через Білгород-Дністровський лиман, навіть після того, як він зазнав серйозних руйнувань (останнього разу – наприкінці травня). Також окупанти намагалися зруйнувати залізничний міст у Дніпрі та навіть потрапили до нього ракетою, але міст встояв та функціонує.

Раніше російські війська 1 червня завдали ударів по Львівській області, намагаючись потрапити крилатими ракетами безпосередньо до Бескидського тунелю, в результаті затримувалися понад десяток поїздів.

До кінця травня, за підрахунками українських військових, Росія витратила 60% своїх запасів високоточної зброї.