27 травня
Завантажити ще

У Міноборони пояснили, чому не діляться інформацією про успіхи контратак ЗСУ

У Міноборони пояснили, чому не діляться інформацією про успіхи контратак ЗСУ
Фото: facebook.com\Міноборони України

Міноборони не оголошує про успіхи у контрнаступі ЗСУ, доки українські військові остаточно не закріпляться на нових позиціях, щоб не активізувати ворога. Про це 1 червня повідомила заступник міністра оборони Ганна Маляр в ефірі національного телемарафону, повідомляє НВ.

За її словами, ситуація на фронті неоднорідна, і до того моменту, як українська армія закріпиться на певному рубежі, ситуація може змінюватись кілька разів.

- Ситуація на сході та півдні неоднорідна, тому не можна однозначно говорити, що десь ми лише втрачаємо чи лише контрнаступ. Ситуація різна по різних точках та населених пунктах, і бої – це завжди динаміка. Тому остаточно робити висновки, що такий ось населений пункт уже наш, можна тільки після закріплення ЗСУ на тому чи іншому рубежі, - сказала Маляр.

Вона додала, що політика і Міноборони, і ЗСУ - не оголошувати передчасно результати, доки ЗСУ не закріпляться на нових позиціях.

- Передчасне оголошення такої інформації зазвичай активізує ворога. Тому у нас є напрямки, де ворог наступає і ми потужно чинимо опір, а є напрями, де ми здійснюємо контрнаступ і у нас є успіхи, - пояснила заступник міністра Міноборони.

Раніше повідомлялося, що 27 травня ЗСУ здійснили успішну контратаку на Херсонщині в районі села Давидів Брід. 1 червня стало відомо, що російські окупанти підірвали мости через Інгулець у цьому районі, щоб уповільнити просування українських військ.