23 вересня
Завантажити ще

Гайдай: Російська армія увійшла до центру Сєвєродонецька

Гайдай: Російська армія увійшла до центру Сєвєродонецька
Фото: t.me/luhanskaVTSA

Російські війська намагаються витіснити підрозділи українських військ із позицій у районах Білогорівки та Врубівки на Луганщині. Ворог застосував штурмову та армійську авіацію в районах Камишевахи та Ниркового, повідомив голова Луганської ОВ Сергій Гайдай на своїй сторінці у Телеграмі.

За його словами, наразі окупаційні війська вже увійшли до центру Сєвєродонецька. Ворог закріплюється у центральних районах, водночас продовжуючи руйнувати житлові будинки та об'єкти промисловості.

- О 18:55 вони з літака атакували об'єднання "Азот", внаслідок чого стався викид отруйних речовин. Вдень ворог здійснив артилерійський обстріл заводу "Пролетарій" у Лисичанську - зафіксовано пошкодження кількох приміщень. Триває цинічне знищення житлового фонду, - наголосив Гайдай.

У Гірському росіяни зруйнували, наголосив Гайдай, щонайменше шість будинків та місцеву школу мистецтв, у Врубівці – шість будинків, у Новоіванівці – п'ять, у Сєверодонецьку – чотири, у Лисичанську – три, у Миколаївці – два.

Штурмові дії окупанти проводили у північних, південних та східних районах Сєверодонецька.

Обстріли на Луганщині. Фото: t.me/luhanskaVTSA

Обстріли на Луганщині. Фото: t.me/luhanskaVTSA

Загалом минулої доби в регіоні було відбито 9 атак ворога, знищено 2 танки, 13 артилерійських систем, 8 бойових броньованих машин та 6 ворожих автомобілів.

Про те, що ворожі війська закріплюються у Сєвєродонецьку, вранці 1 червня повідомили й у Генштабі. За їхніми даними, агресор зосередив зусилля на штурмі північних, південних та східних районах Сєверодонецька. Окремі підрозділи досягли успіху.

За словами радника голови ВП Олексія Арестовича, відносні успіхи армії РФ пояснюються тим, що в України закінчилися боєприпаси.