Завантажити ще

В "Антонові" спростували утилізацію "Мрії"

В
Фото: facebook.com/antonov.company

Уламки Ан-225 " Мрія ", які почали вивозити з аеродрому у Гостомелі, не означають утилізацію літака. Про це прес-служба "Антонова" ввечері 27 травня повідомила на своїй сторінці у Фейсбук, спростовуючи повідомлення, що з'явилися в ЗМІ.

– У мережі інтернет широко поширюється помилкова інформація про «вивезення з аеропорту «Київ-Антонов-2» агрегатів літака Ан-225 «Мрія» з метою їхньої подальшої утилізації», – звернули увагу у прес-службі.

Зазначається, що ДП «Антонов» тісно співпрацює з правоохоронними, слідчими органами України у напрямку збору доказів злочинів, скоєних російськими окупантами.

У компанії наголосили, що відео, яке послужило підставою для розповсюдження зазначеної недостовірної інформації, було знято «піратським» способом та поширене без погодження з ДП «Антонов» та відповідними державними органами.

В "Антонові" попросили українців не розповсюджувати інформацію з неперевірених джерел.

Ан-225 «Мрія» було знищено окупантами на третій день війни – 27 лютого. Це авіаційний гігант, на рахунку якого рекорди з перевезення максимального комерційного вантажу та найдовшого та найважчого в історії авіації моновантажу, вантажопідйомності. На момент вторгнення АН-225 "Мрія" перебувала на ремонті в аеропорту Гостомель та не встигла вилетіти з України.

Раніше повідомлялося, що у Києві до Дня столиці створили квітник, присвячений літаку "Мрія".