5 жовтня
Завантажити ще

До квартири мера Енергодару увірвалися озброєні російські солдати

До квартири мера Енергодару увірвалися озброєні російські солдати
Фото: orlovdmytroEn/497

Військовослужбовці Росії увірвалися до квартири мера Енергодара Дмитра Орлова та "опечатали" житло. Про це постраждалий градоначальник повідомив у своєму Телеграм-каналі.

- Сьогодні до моєї квартири вломилися сім озброєних окупантів та одна жінка. Найімовірніше, кореспондентка пропагандистського каналу. Прийшли до «гостів» знаючи, що власників уже давно там немає, - написав Орлов.

За його словами, щоб потрапити до квартири росіяни зламали двері, після чого вивісили записку від імені "адміністрації міста", що житло "опечатано".

- Для того, щоб потрапити до мене додому, вони спочатку пошкодили вхідні двері в під'їзді, а потім двері самої квартири. Що можна знайти у будинку багатодітної сім'ї з трьома дітьми? Не здивуюся, якщо незабаром вийде сюжет про те, що Орлов зберігав в одній із дитячих кімнат Джавелін чи гранатомет. Квартиру, мабуть, на фото окупанти опечатали, - зазначив він.

Енергодар Запорізької області під тимчасовим контролем росіян. У березні більшість депутатів міськради склали свої повноваження, щоб уникнути тиску та примусу з боку загарбників. У квітні мер міста Дмитро Орлов та інші чиновники кинули місто, виїхавши до Запоріжжя.

Фото: t.me/orlovdmytroEn

Фото: t.me/orlovdmytroEn  • Фото: t.me/orlovdmytroEn

    Фото: t.me/orlovdmytroEn