Завантажити ще

По Дніпропетровщині війська РФ завдали 4 ракетних удари

По Дніпропетровщині війська РФ завдали 4 ракетних удари

Російські військовослужбовці завдали чотирьох ракетних ударів по Дніпропетровській області. Одна ракета потрапила до Павлограда, ще три - по Синельниківському району. Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі голова обласної державної адміністрації Микола Лукашук.

– Сьогодні Дніпропетровщина пережила більше повітряних тривог протягом одного дня за останні три місяці. Сьогодні у нас одразу кілька «прильотів». Перша ракета по Павлограду. Ще три атаки – у Синельниківському районі. Дані щодо постраждалих та масштаби руйнувань з'ясовуються, - написав Лукашук.

За його словами, вдень російські ракети також потрапили до Криворізького району, сіл Ганнівки та Мала Костромки. На щастя, обійшлося без потерпілих.

– Поки що російських окупаційних військ на території Дніпропетровщини немає і не буде. "Наші захисники тримають ворога на далеких підступах, не залишаючи противнику шансів увійти в область", - зазначив він.

Павлоградський район на Дніпропетровщині вже неодноразово зазнає ракетних ударів, завданих російськими військовими. Наприкінці березня ворог розбомбив там залізничну станцію та дорогу. У квітні російські війська зруйнували десяток об'єктів у цьому районі, серед яких – підприємства та житлові будинки.