29 червня
Завантажити ще

Військові Росії розстріляли співробітника Запорізької АЕС

Військові Росії розстріляли співробітника Запорізької АЕС
Фото: прес-служба ЗАЕС

У Запорізькій області російські військовослужбовці увірвалися до будинку співробітника атомної електростанції та відкрили вогонь. В результаті чоловік потрапив до лікарні з численними пораненнями. Про це повідомляє прес-служба "Енергоатому".

"23 травня російські окупанти увірвалися до будинку співробітника енергоремонтного підрозділу Запорізької АЕС Сергія Швеця та розстріляли його з автоматичної зброї. Ані пояснити, ані виправдати таку нелюдську жорстокість неможливо. Потвори, які вчиняють злочини проти мирних людей, працівників ЗАЕС, мають бути притягнуті до відповідальності", – зазначено у повідомленні.

Як зазначили у відомстві, Сергій отримав численні кульові поранення. Його госпіталізували до міської лікарні Енергодару, за життя пораненого борються лікарі.

Війна України з Росією розпочалася 24 лютого. Тоді російські війська здійснили наступ на нашу країну – вони бомбардують українські міста і намагаються їх захопити, а також убивають мирних людей. Жертвами військових РФ стали сотні українців, серед яких діти.