Завантажити ще

Російські солдати розповіли, як ґвалтували дитину та грабували мирне населення

Російські солдати розповіли, як ґвалтували дитину та грабували мирне населення
Фото: t.me/DIUkraine

Українські силовики перехопили чергову розмову російських окупантів, на якій вони обговорюють звірства, вчинені в Україні, як звичайні новини. Про це повідомляє прес-служба Головного управління розвідки МО України.

Розвідникам вдалося перехопити телефонну розмову двох окупантів із так званої "ДНР". Обидва охоче діляться враженнями від своїх звірств, але при цьому скаржаться, що обіцяної колись ротації  можна навіть не чекати.

- Ну, коротше, можу повідати тобі страшну історію. Приїжджав полкан, строїв нас. І сказав, що жодних обмінів не буде, можете не сподіватися. Коротше, поки що Донецьку, Луганську область не "звільнять", взагалі за ротацію можете забути. А далі ми не рухаємося, бо все угруповання перебуває у "ДНР". Коли вони там закінчать, вони перекидають сюди війська та почнемо рухатися, – каже один із бойовиків.

-... (Сміється)

– Розповідали за 125 полк. Десь вони теж тут, на передній лінії. Коротше, дивують вони там, пи**єць. Приїхали ФСБшники та завели 300 кримінальних справ. Аж до того, що зґвалтували восьмирічну дівчинку.

- Та о**ть.

- Коротше, мародерство. "Віджали" у когось заправку. У людей забирали паливо, через цю заправку продавали. Командир полку, командири батальйонів. І помічники командирів батальйонів, - каже "ДНРівець".

Також окупант попередив свого співрозмовника, щоб той був обережнішим. Водночас він скаржиться, що досі не може зрозуміти, чому його залучили до "спецоперації" Росії.