7 серпня
Завантажити ще

У Туреччині суд заарештував екс-депутата Харківської міськради, який убив своїх двох дітей

У Туреччині суд заарештував екс-депутата Харківської міськради, який убив своїх двох дітей
Фото: sabah.com.tr

У турецькій Аланії суд заарештував 38-річного українця за вбивство своїх двох дітей та спробу вбити дружину. Про це пише турецьке видання " Sabah ".

- 38-річний батько Олексій Навроцький, який працював викладачем економіки в окрузі Аланья в Анталії, убив двох своїх дітей у віці 4 та 6 років, перерізавши їм горло, а потім спробував вбити і свою дружину. Правоохоронці затримали українця та доставили до суду, звідки його відправили до в'язниці, пише видання.

Як зазначено у повідомленні, про те, що сталося, стало відомо від дружини затриманого. Українка попросила у перехожих допомоги, заявивши, що її чоловік убив двох синів.

- Городяни повідомили у чергову частину служби екстреної допомоги, до місця події було направлено поліцію та медиків. Медичні бригади, що прибули на місце, встановили, що 6-річна дівчинка та її 4-річний брат померли. А матері дітей встановили слідчі.

Тим часом харківське видання Newsroom повідомило, що заарештований Олексій Навроцький з 2009 по 2014 рік працював в апараті Верховної Ради помічником нардепа і двічі обирався депутатом Харківської міськради. До війни він обіймав посаду проректора з наукової роботи ХНУ ім. Каразіна, а з березня перебував у відпустці «за власний рахунок».