Завантажити ще

За час війни в Україні загинуло 232 дитини

За час війни в Україні загинуло 232 дитини

З початку вторгнення Росії в Україні постраждали 662 дитини. Загинули від ворожого обстрілу 232 дитини, а понад 430 - отримали поранення. Про це повідомляє прес-служба Офісу генерального прокурора.

- Ці цифри не остаточні, оскільки йде робота щодо їх встановлення у місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях, - зазначено у повідомленні.

За даними відомства, найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 145, Київській – 116, Харківській – 102, Чернігівській – 68, Херсонській – 48, Луганській – 48, Миколаївській – 45, Запорізькій – 28, Сумській – 17, у Києві – 16, Житомирській – 15.

- Через бомбування та обстріли збройними силами РФ українських міст та сіл пошкоджено 1837 навчальних закладів. При цьому 172 із них повністю зруйновані - наголосили у відомстві.

Росія розпочала вторгнення в Україну 24 лютого. Тоді в Кремлі оголосили початок "спецоперації", після чого російські війська почали входити нашу країну і бомбардувати одночасно ряд міст і сіл. ЗСУ стали на захист нашої держави та обороняють український народ. Україна та Росія розпочали переговорний процес щодо завершення війни, але результатів досягти поки що сторонам не вдалося.