29 червня
Завантажити ще

СБУ звільнила з полону сина військової, від якої російські солдати вимагали розвіддані

СБУ звільнила з полону сина військової, від якої російські солдати вимагали розвіддані
Фото: t.me/СБУкр

Співробітники Служби безпеки України звільнили неповнолітнього сина української військової на окупованій території. Його російські солдати захопили у полон під час окупації Чернігівщини, де підліток був у родичів. За визволення дитини вони вимагали розвіддані. Про це повідомила прес-служба СБУ.

Син військової, яка служить у Збройних силах України за контрактом, був викрадений в одному із сіл Чернігівської області, куди мати відправила його до родичів після початку російського вторгнення. Коли село захопили росіяни, військова втратила зв'язок із сином.

- За кілька днів на телефон матері надійшов дзвінок із невідомого номера. Їй повідомили, що син у полоні. Окупанти висунули умову звільнення підлітка - в обмін на інформацію про розміщення низки військових об'єктів ЗСУ, які дислокуються на території регіону, - зазначили у СБУ.

Вислухавши вимоги загарбників, військова звернулася по допомогу до спецслужб. І контррозвідники розробили та провели успішну спецоперацію з порятунку дитини.

Наразі матеріали слідства щодо викрадення українського підлітка долучені до численних доказів порушення окупантами законів та звичаїв війни. І Росія за це обов’язково відповість, запевнили силовики.