Завантажити ще

Херсонець, якого розстріляли на трасі солдати РФ, вивіз із окупації понад сотню людей

Херсонець, якого розстріляли на трасі солдати РФ, вивіз із окупації понад сотню людей
Фото: facebook.com/mistoo.sily

Російські військові розстріляли на трасі автомобіль волонтера Антона Кушніра. Чоловік активно допомагав жителям Херсона та вивіз із окупованого регіону понад сотню людей. Про це повідомляє громадська організація " Місто сили ".

- Виїжджаючи на підконтрольну Україні територію понад 30 разів, він разом із дружиною міг залишитись там і вціліти, але він свідомо обрав шлях волонтерства та допомоги херсонцям. За весь час війни Антон вивіз із Херсона понад 100 людей та привіз у область тонни гуманітарної допомоги, – йдеться у повідомленні.

Його товариші кажуть, що Кушнір був зразковим сім'янином та зразковим українцем, зразком людяності та патріотизму (хоча за паспортом був громадянином Росії). У Антона залишилася дружина та 4 дітей.

Свідок розстрілу волонтера розповів виданню " Міст ", що того дня він проїхав російський блокпост і за метрів 20-30 після нього автомобіль потрапив під обстріл.

- Люди, які намагалися виїхати, побачили, як з боку дороги раптово вилетіли сигнальні ракети, почалися автоматні черги і обстріл. Авто Антона зупинилося, з нього випала його сестра. Мікроавтобус, який їхав поряд, також був обстріляний, бак пробитий. Я вискочив із піднятими руками та побіг до "Вольво", – розповідає чоловік. – Антонові пострілом розірвало голову. Сестру поранило уламками від голови Антона.

Російський солдат, який стріляв по автомобілях без краплі співчуття, сказав, що він стріляв по колесах, хоча у них наказ розстрілювати всіх, хто їде цією дорогою.

Загарбники не віддали тіло волонтера, його поховали місцеві жителі, але місце поховання наразі невідоме.

Фото
Фото
18 Травня 202213:51