Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

У Маріуполі проходять бої на «Азовсталі». Росіяни посилюють щільність обстрілів

У Маріуполі проходять бої на «Азовсталі». Росіяни посилюють щільність обстрілів
Фото: кадр з t.me/andriyshTime

На «Азовсталі» росіяни не роблять спроб зайти або заблокувати вихід з бункерів. Всі наземні операції іми ведуться виключно на периметрі заводу, повідомив радник меру Маріуполя Петро Андрющенко.

- Ніякого глобального наближення не відбувається, саме через те зростає щильність обстрілів.  З урахуванням інформації, що ми отримували з фільтраційного табору у Безимянному, інформаційних джерел України та самим характером джерела повідомлення про «вийшли з білим прапором» наполягаєм на черговому фейку. Не новина. Якщо «довіряти» джерелам окупантів, то вони вже тричі брали всіх в полон в Маріуполі, - додав Андрющенко.

Він також повідомив, що від 14-го травня у Маріуполі офіційним документом так званої “ДНР” у всіх власників України вкрадено під виглядом націоналізації все майно (рухоме та нерухоме) та цінності в галузі залізничного транспорту, електроенергетики та водопосточання.

- Офіційне мародерство в дії. Наступним кроком буде передання “націоналізованого” майна у власність Росії.  Цікава деталь. Мова йде не лише про державну або комунальну власність. Мова йде про власність фізичних та юридичних осіб. Деталь, яка краще за тисячу слів відкриває правду про “народ Донбаса”.  Взагалі Маріуполь на власні очі, нажаль, бачить початок СРСР в Україні майже в ті самі роки минулого сторічча. Влада гегмонів та людей з гвінтівкою. Єдине, що відрізняє - церква йде в ногу з комуністами, - підкреслив він.

Маріуполь в частковій окупації. Українські військові героїчно обороняються вже два з половиною місяці. На даний час вони знаходяться на території заводу «Азовсталь».