Завантажити ще

Російські солдати вбили ув'язненого у Херсонському СІЗО та викрали голову установи

Російські солдати вбили ув'язненого у Херсонському СІЗО та викрали голову установи
Фото: facebook.com/denisovaombudsman

Російські солдати увірвалися до Херсонського СІЗО, там закидали камери світлошумовими гранатами та відкрили вогонь з автоматів. Загарбники вбили одного із ув'язнених, а начальника установи викрали та відвезли у невідомому напрямку. Про це у Facebook повідомила уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

- Інформація ЗМІ про вбивство ув'язненого у Херсонському СІЗО підтвердилася. За повідомленням працівників колонії, 11 травня окупанти зайшли до закладу, закидали камери світлошумовими гранатами та відкрили вогонь із автоматів. Один ув'язнений був убитий за висловлювання обурення, - повідомила вона.

За її словами, зараз установа знаходиться під керівництвом колаборанта Євгена Соболєва.

- Начальника установи вивезено у невідомому напрямку. Працівники установи відмовилися працювати на окупаційну владу та написали рапорти про звільнення. Зв'язок із установою втрачено, - розповіла Денисова.

Омбудсмен зазначила, що минулого тижня звернулася до міністра юстиції України з вимогою вжити заходів для евакуації ув'язнених Херсонського СІЗО та інших установ ГУІВ у Херсонській області.

Раніше Денисова заявила, що російські окупанти катують взятих у заручники мирних українців. Зокрема, на Херсонщині солдати били чоловіка струмом та знімали свої звірства на відео.