7 серпня
Завантажити ще

В українському посольстві вимагали розслідувати напад на знімальну групу 1+1 у Берліні

В українському посольстві вимагали розслідувати напад на знімальну групу 1+1 у Берліні
Фото: facebook.com/1plus1.NataliaMoseichuk

У посольстві України в Німеччині відреагували на інцидент, який трапився у Трептов-парку у Берліні. Там на знімальну групу телеканалу 1+1 стався напад, під час якого зловмисники намагалися побити Наталю Мосейчук. Про це повідомляє прес-служба відомства.

- 9 травня, на території меморіального комплексу радянським воїнам у Трептів-парку в Берліні стався інцидент за участю російськомовного громадянина, який намагався завдати тілесних ушкоджень кореспондентові українського телеканалу «1+1» Наталії Мосейчук, - повідомили у посольстві.

Як зазначили у дипвідомстві, інцидент стався під час зйомок українськими журналістами сюжету щодо проведення заходів щодо увічнення пам'яті загиблих у Другій світовій війні. Про те, що сталося у відповідному порядку, поінформовані берлінські правоохоронці.

- Закликаємо поліцію Берліна негайно вжити всіх необхідних заходів, щоб якнайшвидше провести слідство щодо нападу на представників засобів масової інформації та притягти винних до відповідальності, - наголосили в посольстві.

У прес-службі телеканалу 1+1 заявили, що напад скоїли учасники акції на честь "Дня перемоги", які прийшли до меморіалу бійцям Червоної армії у Трептів-парку з георгіївськими стрічками та червоними прапорами, забороненими у Німеччині. Зловмисники напали на журналістів, вигукуючи заклики до насильства.