5 жовтня
Завантажити ще

Полк “Азов” повідомив про загибель бійця та поранення ще шістьох під час евакуації цивільних із «Азовсталі»

Полк “Азов” повідомив про загибель бійця та поранення ще шістьох під час евакуації цивільних із «Азовсталі»
Фото: t.me/polkazov

Один український військовослужбовець загинув, шістьох поранено під час евакуації цивільних з " Азовсталі " у Маріуполі. Про це вдень у п'ятницю повідомили у полку "Азов".

– Під час режиму припинення вогню, на території заводу «Азовсталь» росіяни, застосувавши ПТРК,  підбили автомобіль. Це авто рухалось до цивільних для того, аби їх евакуювати з території заводу, - йдеться у телеграм-каналі окремого загону спеціального призначення.

Перший командир полку "Азов" Андрій Білецький повідомив, що час на "Азовсталі" йде "на секунди", обстріли не припиняються.

- Кожна хвилина зволікання - це життя цивільних, військових, поранених. Їх потрібно рятувати усім світом! Прошу кожного підписати петицію до Організації Об’єднаних Націй, Генерального секретаря ООН, а також регіональних лідерів з усього світу, із закликом розпочати негайну процедуру «extraction». Евакуювати всіх цивільних, поранених, тіла загиблих та всіх військовослужбовців України із заблокованого Маріуполя, - написав він.

Вранці глава Офісу президента Андрій Єрмак повідомив про початок третього етапу спільної з ООН евакуації цивільних із «Азовсталі». Віце-прем'єр Ірина Верещук закликала міжнародну медичну організацію «Лікарі без кордонів» допомогти з евакуацією військовослужбовців із Маріуполя.