Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
17 квiтня
Завантажити ще

У МВС підтвердили, що генерал РФ Герасимов був під Ізюмом. Але він не поранений

У МВС підтвердили, що генерал РФ Герасимов був під Ізюмом. Але він не поранений
Фото: news.obozrevatel.com

Начальник Генштабу Росії генерал Валерій Герасимов справді був у районі Ізюма (місто на Харківщині – ред.). Про це сьогодні під час ефіру Всеукраїнського інформаційного телемарафону розповів радник голови МВС України Віктор Андрусів.

- Є підтвердження, що він (Герасимов – ред.) справді був у районі Ізюма… Підтверджень, що він (Герасимов – ред.) був поранений, у нас немає. Більше того, у нас є вже певні підтвердження, що його не було поранено, - зазначив Андрусів.

До цього екс-глава МВС України Арсен Аваков повідомив, що Герасимова було поранено під час обстрілу під Ізюмом. За даними ЗМІ, начгенштаба приїхав до району Ізюма і прийняв на себе командування угрупуванням російських окупантів, яке має забезпечити оточення Слов'янська, ще 28 квітня.

Радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко повідомляв, що отримано підтвердження про те, що 1 травня в Ізюмі в районі штабу 2-ї армії РФ, де була ставка начальника Генштабу РФ Герасимова, прогримів вибух. Геращенко зазначав, що підтверджено велику кількість 200-х серед найвищого офіцерського складу.