Завантажити ще

Під Ізюмом ЗСУ знищили генерала - начальника штабу ВДВ Росії

Під Ізюмом ЗСУ знищили генерала - начальника штабу ВДВ Росії
Фото: УНІАН.

Внаслідок потужного удару по передовому командному пункту 2-ї армії російських окупантів у Харківській області ліквідовано російського генерал-майора Андрія Симонова. За інформацією з близьких до ЗСУ джерел, генерала було знищено внаслідок удару ЗСУ в районі Ізюму.

- За розвідданими, попередньо близько 100 «двохсотих». Начальник штабу попередньо також серед загиблих. Генерал Симонов вирушив на концерт до Кобзона, - йдеться у повідомленні.

Офіційно повідомлялося про те, що Збройні сили України знищили пункт управління супротивника у селищі Забавне Харківської області. Відповідне відео з кадрами поразки позицій російських окупантів опубліковано у Мережі.

- Судячи з кадрів, знищено багато техніки та живої сили супротивника, - йдеться у підписі до відео.

Олексій Арестович прокоментував удар по штабу в Ізюмі.

- Два удари по Ізюму: штаби ВДВ, штаб другої загальновійськової. Навіть по нижньому кордоні вважай, 100 трупів в одному місці, 200 в іншому, не менше 100 у третьому. Верхнім кордоном називають по 200-300", - сказав із цього приводу увечері 30 квітня речник ВП.

Він наголосив: "Треба розуміти, що це старші офіцери".

Арестович також прокоментував інформацію про можливе знищення начальника штабу ВДВ Росії генерала О. Д. Симонова, що з'явилася в ЗМІ раніше в суботу.

- За деякими даними, які вимагають перевірки, начальника штабу ВДВ знищено, - заявив спікер ВП.

Це вже дев'ятий генерал російської армії, який за неофіційними підрахунками загинув в Україні. Офіційно російські окупанти визнають лише частину втрат, зокрема. серед високопоставлених офіцерів.