Завантажити ще

ЗСУ одним ударом знищили двох російських генералів, ще одного важко поранено

ЗСУ одним ударом знищили двох російських генералів, ще одного важко поранено
Фото: відеоекран

Внаслідок удару ЗСУ на тимчасово окупованій території Херсонської області знищено двох генералів РФ. Про це сьогодні, 23 квітня, повідомила прес-служба Головного управління розвідки Міноборони України.

Зазначається, що вогневу поразку зазнав передовий пункт управління 49 загальновійськової армії російських окупаційних військ.

У ГУР уточнили, що передовий пункт окупантів "всупереч бойовим установкам та здоровому глузду був розміщений на незначному віддаленні від лінії бойового зіткнення в Херсонській області".

- Результат поразки - ППУ 49А знищено, двох генералів окупантів ліквідовано (!), одного важко поранено, у критичному стані евакуйовано, - поінформували в українській розвідці.

Персональні дані вбитих генералів та відомості про решту втрат окупантів уточнюються.

Про те, що українські захисники провели успішну операцію на Херсонщині та накрили вогнем передовий командний пункт російських загарбників, першого вечора 22 квітня повідомив радник голови Офісу президента Олексій Арестович в ефірі Фейгін Live.

За його словами, розгром окупантів на Херсонщині буде "крутішим за Чорнобаївку". У командному пункті, знищеному українськими військовими, за словами Арестовича, було близько 50 старших російських офіцерів. Теоретично міг там перебувати і командувач армії.

– Ми накрили передовий командний пункт армійського рівня у Херсонській області. Це крутіше Чорнобаївки буде. Там було близько 50 старших російських офіцерів. Доля їх не відома, але гадаю, сумна. Вибухало довго. Передовий командний пункт. Як би ще один убитий командувач армії не додався, разом із начальником штабу, заступниками тощо, – повідомив радник голови Офісу президента.

У Чорнобаївці ЗСУ свого часу вдалося знищити двох російських генералів - але в ході різних ударів (загалом, за даними Арестовича, на даний момент їх завдано 16). Це Яків Резанцев таАндрій Мордвічов.