Завантажити ще

Міноборони Росії вперше назвало кількість загиблих на знищеному крейсері "Москва". Ви не повірите!

Міноборони Росії вперше назвало кількість загиблих на знищеному крейсері
Фото: t.me\Антон Геращенко

Міноборони Росії визнало, що в результаті краху крейсера «Москва» таки були втрати. але невеликі – лише одна людина. За даними оборонного відомства РФ, яке за 9 днів після знищення флагмана вперше взагалі визнало втрати, один член екіпажу загинув, ще 27 зникли безвісти. Про це повідомляє РІА “Новости”.

У російському міністерстві запевнили, що решту членів екіпажу - 396 осіб - евакуювали з крейсера на кораблі Чорноморського флоту, що знаходилися в районі. Усіх їх, як стверджує Міноборони РФ, доправили до Севастополя.

Але через 9 днів після знищення крейсера в Міноборони РФ не готові визнати, що корабель потопили українські захисники.

- Внаслідок пожежі 13 квітня ракетний крейсер "Москва" отримав серйозні пошкодження через детонацію боєзапасу. Спроби екіпажу загасити спалах не привели до результату - це все, що повідомляє відомство про те, що сталося з "Москвою".

Крейсер "Москва" було підбито українськими протикорабельними ракетами "Нептун" 13 квітня. 14 квітня Міноборони РФ визнало втрату флагмана, повідомивши, що він затонув через шторм під час буксирування в порт Севастополя.

Втрати серед екіпажу " Москви " оцінювалися по-різному. У РНБО припускали, що врятовано лише 58 членів екіпажу крейсера, решта загинула. У свідченнях, що з'явилися в ЗМІ, матросів, що вижили, згадувалося про 37-40 загиблих і велику кількість поранених. Спостерігається активність у соцмережах батьків, чиї діти (строковики!) служили на крейсері та "зникли безвісти".