Завантажити ще

На Філіппінах тропічний шторм Мегі забрав життя 224 людей

На Філіппінах тропічний шторм Мегі забрав життя 224 людей
Фото: ZOHRA BENSEMRA/REUTERS

Тропічний шторм Мегі, що налетів на Філіппіни 10 квітня, згубив життя мінімум 224 людей. Ще 147 вважаються зниклими безвісти. Як повідомляє національне агентство з надзвичайних ситуацій, переважна більшість загиблих з провінції Лейте, що розташована майже за 600 кілометрів на південний схід від столиці країни - Маніли.

Тут зливи спричинили масштабні зсуви, внаслідок яких загинуло не менше 202 людей, в основному в містах Абуйог і Бейбей.

Напередодні філіппінські рятувальні служби були змушені повністю припинити пошук тих, хто вижив, в Абуйозі, і майже повністю - у Бейбеї. Рішення було прийняте на фоні нестабільністі ґрунтів, що виникла через зсуви.

Мегі налетів на Філіппіни 10 квітня. Він приніс з собою зливи, зсуви та повені. Від стихійного лиха постраждали 30 провінцій країни з населенням більш ніж 2 мільйони осіб. Близько 207 тисяч місцевих жителів стали біженцями, їх розмістили в евакуаційних центрах. Завдані штормом збитки оцінюються в 264 мільйони філіппінських песо (приблизно 4,6 мільйона євро).

Кожного року Філіппіни потерпають в середньому від 20 буревіїв. Найсильнішим за всю історію  є шторм Хайян – у листопаді 2013 року він забрав життя понад 6300 життів. 

Новини по темі: Філіппіни