Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

У Росії поховали командира корабля "Цезар Куніков", який ледве забрав ноги з Бердянська

У Росії поховали командира корабля
Фото: t.me/crimeainform

Командир великого десантного корабля російських окупантів « Цезар Куніков » Олександр Чирва став черговим високопоставленим офіцером із РФ, ліквідованим українськими захисниками. Про його смерть 18 квітня повідомило інформагентство "Кримінформ".

- Сьогодні ми попрощалися із севастопольцем Олександром Григоровичем Чирвою. Командир великого десантного корабля «Цезар Куніков» 197-ї бригади десантних кораблів Чорноморського флоту, капітан 3 рангу, - сказано в повідомленні.

Чирва помер від ран, одержаних "у бою з неонацистами" в Україні. Зазначається, що його хоробрість, професіоналізм та досвід врятували життя членів екіпажу.

Олександр Чирва народився у Севастополі. Закінчив філію ВУНЦ ВМФ Військово-морської академії Військово-морського інституту радіоелектроніки ім. О.С. Попова. У 2015 та 2016 роках брав участь у проведенні спеціальної операції на території Сирійської Арабської Республіки.

24 березня ЗСУ ракетним ударом знищили в Бердянську російський БДК " Саратов " (у перші години після удару вважалося, що потопили БДК "Орськ" із цієї ж серії кораблів, але згодом Міноборони уточнило інформацію). Ушкодження БДК "Новочеркаськ" і "Цезар Куніков" залишили порт своїм ходом. Коли саме загинув Чирва – під час цієї атаки чи за інших обставин – росЗМІ не уточнюють. До речі, досі немає жодної інформації про долю членів екіпажу БДК "Саратов", який ЗСУ потопили в порту Бердянська.

Раніше повідомлялося, що капітан 1-го рангу, командир крейсера "Москва" Антон Купрін загинув під час вибуху та пожежі на борту колишнього флагмана Чорноморського флоту Росії (відомості про кількість загиблих членів екіпажу "Москви" в РФ також приховують). До цього стало відомо, що під Маріуполем загинув заступник командувача Чорноморського флоту РФ, капітан першого рангу Андрій Палій.