23 червня
Завантажити ще

ГБР розслідує понад 230 державних зрад, з них дві третини – на Донбасі

ГБР розслідує понад 230 державних зрад, з них дві третини – на Донбасі
Фото: facebook.com/dbr.gov.ua

Державне бюро розслідувань розслідує понад 230 справ щодо держзради. При цьому дві третини з них зафіксовано у Донецькій та Луганській областях. Найбільше справ ведуть у Краматорську. Про це повідомляє прес-служба Держбюро.

- З початку повномасштабного вторгнення Державне бюро розслідувань порушило 154 кримінальні провадження за державну зраду та 81 – за колабораційну діяльність. Фігуранти різні: чиновники, депутати різних рівнів, голови сільських рад, судді, військові, правоохоронці тощо, – повідомили у бюро.

Територіальне управління ДБР Краматорська розслідує 109 справ за державну зраду та 74 – за колаборацію. Це рекордний показник.

Крім цього, ДБР Мелітополя розслідує 18 проваджень за державну зраду, 2 – за співпрацю з окупантами, ТУ ДБР Полтави – 15 - за державну зраду, 1 – за співпрацю з окупантами, ДБР Миколаєва – 4 провадження за державну зраду, 4 – за співпрацю з окупантами. У Києві розслідують 5 справ за державну зраду та співпрацю з окупантами, а у Львові – 6.

Увечері 12 квітня стало відомо про затримання Віктора Медведчука, який після повномасштабного вторгнення Росії в Україну втік з-під домашнього арешту та переховувався на території країни.