30 вересня
Завантажити ще

Кадировці зняли новий фейк у Маріуполі: зловили п'яного бомжа та видали його за українського розвідника

Кадировці зняли новий фейк у Маріуполі: зловили п'яного бомжа та видали його за українського розвідника
Фото: скрін відео\Кирилл Долимбаєв

Відомі на весь світ тик-ток воїни Рамзана Кадирова знову потрапили в халепу, опублікувавши чергове відео про свої "військові досягнення" в Україні. "Розвідник ЗСУ", який був нібито спійманий "кадировцями" в Маріуполі і впевнено показав їм на карті міста, де стоять "Правий сектор", "Азов" та ЗСУ, був упізнаний місцевими та виявився божевільним бомжем. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив Кирило Долимбаєв, співзасновник Кафедрального Собору ПЦУ у Маріуполі.

- Відео – щоб ви розуміли, як кадировці роблять свій "героїчний контент" у Маріуполі. На відео жебрак, який має проблеми з головою та постійно бухою, якого ми годували кожен день у нашому Храмі ПЦУ у Маріуполі. Спіймати бомжа це справді «подвиг», - написав Долимбаєв.

До цього Кадиров, який опублікував черговий фейковий ролик, представив його так: "Цей націоналіст вирішив здатися Тимуру Ібрієву та його бійцям. Стверджує, що покаявся, а всі його бандерівські переконання залишилися в минулому і поросли непрохідним бур'яном. Він також дав цінну інформацію про чисельність населення., дислокаціях та озброєнні".

Уважні читачі зазначають, що "кадировці" облажалися і в дрібницях: для переконливості намалювали "мову" тату у вигляді кажана - що мало б вказувати на його приналежність до розвідки. Але кажан – символ російської розвідки. А емблема військової розвідки України з 2016 року виконана у вигляді сови (символ мудрості, кмітливості, розторопності, уособлює пізнання, проникливість та просвітництво), що пронизує мечем (на ручці якого – герб України) територію РФ, яка виділена на світовій карті сірим кольором.

Рамзан Кадиров та його "гвардійці", які вторглися в Україну у складі російських окупаційних військ, з початку війни неодноразово були спіймані на брехні та фейкове відео. Глава Чечні, наприклад, за його запевненнями, вже двічі "приїжджав" в Україну, побувавши під Києвом і в Маріуполі, а "кадировці", крім жорстокого поводження зі мирним населенням, прославилися лише постановочними тик-токами, які вони знімають віддалік від реальних бойових. дій.