28 вересня
Завантажити ще

СБУ викрила колаборанта, який готував списки українців на знищення

СБУ викрила колаборанта, який готував списки українців на знищення
Фото: t.me/СБУкр

Співробітники українських спецслужб провели низку чергових затримань колаборантів та ворожих агентів. Зокрема, Службі безпеки України вдалося нейтралізувати мережу ворожих коригувальників. Крім того, було затримано колаборанта, який готував списки українців, яких планували вбити. Про це повідомила прес-служба СБУ.

- У Дніпропетровській області СБУ викрила агента, який збирав дані про розташування важливих об'єктів та військових частин. А у Сумах агентом спецслужб ворога виявився голова однієї з міських ГО. Він намагався передати окупантам списки бійців територіальної оборони та місцевих патріотів. Ще двох ворожих інформаторів затримано на Донеччині, - розповіли силовики.

Крім того, СБУ продовжує документувати злочинну діяльність колаборантів на тимчасово окупованій території держави. Зокрема, колишнього керівника Станично-Луганського селищного товариства, а також так званого «голови Волноваської міської ради ДНР» та одного з місцевих депутатів "ОПЗЖ", який очолив «Вольненську сільраду» при окупаційній адміністрації РФ.

Раніше Служба безпеки України затримала керівника Миколаївської окружної прокуратури за підозрою у держзраді. Зрадник передавав інформацію про оперативну обстановку в Миколаєві та області, про загиблих військових та цивільних, полонених, місця їх утримання, про результати обстрілів міста, добові паролі на блокпостах області.