Завантажити ще

Голова громади Бородянки: Російські окупанти розстрілювали будинки та не дозволяли діставати постраждалих з-під завалів

Голова громади Бородянки: Російські окупанти розстрілювали будинки та не дозволяли діставати постраждалих з-під завалів
Фото: кадр з facebook.com/watch/?v=1166014420829404

У Бородянці Київської області російські окупанти з першого дня захоплення обстрілювали мирних громадян і житлові будинки, не даючи можливості людям діставати постраждалих з-під завалів будівель. Про це розповів в.о. голови Бородянської селищної ради Георгія Єрка.

За його словами, Бородянка першою зазнала ворожих авіаударів. Бомби падали на житлові дев'ятиповерхівки і люди, що сиділи в підвалах, були поховані живцем. Коли місцеві спробували розбирати завали, щоб дістати постраждалих, російські окупанти відкривали вогонь.

Єрко додав, що зараз досі невідомо, скільки людей залишилося поховано під завалами багатоповерхівок.

– Перші дні, коли проходили колони, вони розстрілювали мирних мешканців, розстрілювали житлові будинки. Незважаючи на те, що по них ніхто не відкривав вогню. Наша територіальна оборона мала лише автомати. Але вони розстрілювали і будинки, і мешканців, – наголосив голова громади.

Він додав, що весь час окупації Бородянки військові РФ не давали провести евакуацію населення.

Київська область повністю звільнено від російських окупантів. Днями світову громадськість шокували фото з містечка Бучі – військові РФ катували мирних жителів, ґвалтували їх та розстрілювали у спину. Виявлено братську могилу, в якій щонайменше 280 тіл.