Завантажити ще

Заради фотозвіту для керівництва окупанти знищують свою техніку, щоб видати її за підбиту українську

Заради фотозвіту для керівництва окупанти знищують свою техніку, щоб видати її за підбиту українську
Фото: Генштаб України (ілюстративне фото)

Російські окупанти винахідливо звітують перед високим начальством (не дивно, що вони не мають реальної картини того, що відбувається). Військовослужбовцям РФ доводиться знищувати власну техніку та озброєння для створення картинки нібито успішних боїв із ЗСУ. Пошкоджену техніку ЗС РФ вони видають за підбиту українську.

Про це свідчать дані СБУ, яка 1 квітня виклала запис телефонної розмови, де військовослужбовці РФ вирішують, як підірвати техніку і відправити фото для звітності.

- Вони користуються подібністю нашої техніки, але навіть у спокійних умовах путінські воїни не можуть знищити власну гаубицю ані з гранатомета, ані вибухівкою, - пояснюють у СБУ.

На нових перехопленнях спецслужби чути, як російський командир ставить перед своїм підлеглим завдання зробити фото- та відеофіксацію знищених мінометів. Окупанти звітують, що техніка знищується погано, тому фото затримуються.

- Я вже про це доповів. Тепер чекають фотографій, гармат, мінометів, кулеметів, крові, бинтів і всієї х*йні... Давайте швидше! – каже роздратовано командир.

Щодо техніки окупантів, то з початку війни ЗСУ значно скоротили її чисельність. Танків зусиллями українських захисників знищено 625 одиниць, бойових броньованих машин – 1 751, артилерійських систем –316, РСЗВ – 96, засобів ППО – 54, літаків – 143 вертольотів – 131, автомобільної техніки – 1 220 одиниць.