Завантажити ще

Йдучи з Бучі, російські окупанти замінували кондитерську фабрику та отруїли печиво.

Йдучи з Бучі, російські окупанти замінували кондитерську фабрику та отруїли печиво.
Фото: instagram.com/delicia_ukraine

У Бучі місцевих мешканців закликали не заходити на територію кондитерської фабрики "Деліція". Російські окупанти замінували її територію, а печиво отруїли. Про це 1 квітня повідомляє прес-служба компанії.

"Шановна громада Бучі! Дуже просимо не заходити на кондитерську фабрику "Деліція". Рашисти замінували територію фабрики, а печиво отруїли. Пам'ятаємо про небезпеку! Просимо максимально зробити репост для поширення інформації! Спасибі за розуміння", - йдеться у повідомленні.

До військового вторгнення РФ в Україну "Деліція" виробляла понад 60 видів цукрового, здобного, збивного печива, вафель та заварних пряників. Її продукція реалізовувалась у фірмових магазинах та торгових мережах України. Також "Деліція"  експортує продукцію більш ніж у 20 країн.

У Бучі міська влада закликає поки що не повертатися тих, хто вимушено покинув свої домівки, оскільки є небезпека – місто ще не відпрацювали сапери. Крім того, відходячи, ворог залишає диверсійно-розвідувальні групи.

1 квітня перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін закликав жителів звільнених від російських окупантів населених пунктів Київської області не поспішати з поверненням додому через велику кількість мін і боєприпасів, які залишили після себе війська країни-агресора РФ.

Єнін закликав почекати, доки спеціалісти знешкодять територію від вибухонебезпечних предметів.

У Київській області 1 квітня, згідно із зведенням Генштабу, під контроль ЗСУ перейшли населені пункти Демидів, Димер, Литвинівка, Гаврилівка, Козаровичі, Жовтневе, Глубівка, Ясногородка, Талакунь, Сухолуччя, Липівка, Гавронщина, Маковище, Миколаївка, Хмільна. 31 березня повідомлялося про звільнення Вишеграда, раніше- Ірпеня.