Завантажити ще

Правоохоронці викрили понад 500 осіб, причетних до диверсійної діяльності

Правоохоронці викрили понад 500 осіб, причетних до диверсійної діяльності
Фото: t.me/UA_National_Police

За час війни в Україні правоохоронці викрили понад 500 осіб, причетних до диверсійної діяльності. Про це повідомляє Національна поліція України у телеграмі.

– З 24 лютого на території держави поліцейські викрили 506 осіб, причетних до диверсійної діяльності, вони затримані та передані СБУ для проведення подальших перевірок, – розповіли правоохоронці.

У поліції зазначають, що протягом двох минулих днів правоохоронці затримали 20 людей, які збирали інформацію для російських окупантів та підтримували ворога.

Зокрема, поліція Кіровоградщини затримала громадянина Росії та мешканця Харківщини. "Під час перевірки мобільних телефонів правоохоронці виявили фото окремих об'єктів інфраструктури Кіровоградщини та скріншоти перерахування коштів із російських банків", - сказано в повідомленні.

Поліція Вінницької області затримала місцевого жителя, який фотографував адмінбудівлю одного із підрозділів поліції. Під час перевірки у телефоні затриманого виявлено багато інших фотографій будівель та автомобілів.

Поліція Києва на одному з блокпостів столиці спільно з представниками територіальної оборони виявили громадянина РФ та жінку без документів, яка при собі мала мобільний телефон із підозрілим листуванням.

Раніше стало відомо, що співробітники Служби безпеки країни ліквідували п'ять ворожих ботоферм потужністю у понад 100 тисяч фейкових облікових записів.