21 вересня
Завантажити ще

Комбат "Азова", який написав кричалку "Путін - х@йло", заперечує, що його взяли в полон російські окупанти

Комбат
Фото: відеоекран \Сергій Величко \т.ме.

Командири харківських батальйонів «Азова» Сергій Величко (позивний «Чилі») та Костянтин Немічов заперечують, що російські військові взяли їх у полон. Увечері 29 березня вони опублікували у своїх соцмережах відео, в яких відкинули твердження депутата Держдуми, колишнього командувача ВДВ, генерал-полковника Володимира Шаманова про те, що російський спецназ «захопив» їх за «знущання з полонених», і тепер вони «просять про помилування» ».

Сергій Величко залишив у телеграмі відеоповідомлення : «Друзі! Ну що. Я перебуваю в полоні, у полоні хворих фантазій хворих людей із сусідньої країни, які захопили Україну за три дні, які взяли в полон мене з Костею, які збили гелікоптер із командиром полку „Азов“. Успіхів! Приїжджайте! Ми вам не раді».

Костянтин Немічов у спільному з Величком відеозапису заявив, що вони перебувають у Харкові. Він також назвав «фейковим» відео, де, ймовірно, українські військові стріляють по ногах російським військовополоненим.

– Ми знаходимося в Харкові і готові захищати наші землі, – заявив Немічов.

- Ми дотримуємося кодексу воїна, про який росіяни не чули, дивлячись на те, як ви обстрілюєте Харків із мирними городянами, – додав Чилі.

Вдень 29 березня генерал Володимир Шаманов заявив про захоплення двох українців, підозрюваних у тортурах російських військових. Він зазначив, що в руках окупантів опинилися вихідці з фанатського угруповання харківського "Металіста" Сергій "Чілі" Величко та Костянтин Немічов.

Сергій Величко – учасник бойових дій на Донбасі у 2014–2015 роках, автор футбольної кричалки «Путін – х@йло!». У серпні 2021 року його заарештували у справі про рекет. Наприкінці лютого 2022 року повідомлялося, що, за даними генпрокуратури України, Величко вийшов на волю разом із низкою інших ув'язнених, які боротимуться з російськими військами.