Завантажити ще

Маленький син рекордсмена України загинув у Чернігові внаслідок обстрілу

Маленький син рекордсмена України загинув у Чернігові внаслідок обстрілу
Фото: facebook.com\Лана Вєтрова

У Чернігові внаслідок артобстрілу російських окупантів загинув син рекордсмена України Максима Уса. Дитині було лише 10 років. Трагічну новину повідомила на своїй сторінці уФейсбуку 29 березня керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

– З розбитим серцем повідомляємо про загибель 10-річного сина рекордсмена України, ультрамарафонця Максима Уса”, – написала вона.

Під час артобстрілу у рідному Чернігові Максим разом із дружиною Євгенією та сином Дмитром спустилися у під'їзд. В одну мить двері під'їзду знесло вибуховою хвилею від снаряда, який потрапив за 7 метрів від входу в будинок.

Максим почув крик дружини і зрозумів, що сталося найстрашніше. Осколки снаряда потрапили дитині в голову, дружина зазнала серйозного поранення ноги. Під безперервним обстрілом дитину вдалося доставити до лікарні. За тиждень хлопчик помер.

- Немає слів, щоб висловити весь цей біль і наші співчуття Максимові. Наразі дружині загрожує ампутація ноги, - повідомила Лана Вєтрова.

Для тих, хто хоче допомогти Максимові фінансово, додається банківська картка.

Перерахувати допомогу можна на картку: 4149 4991 5635 7277 Максим Ус.

Максим Ус із Чернігова встановив рекорд України у бігу на 100 кілометрів, маючи діагноз "ДЦП".

Раніше мер Чернігова Владислав Атрошенко повідомляв, що, за попередніми оцінками, в місті в результаті обстрілів загинули 350 мирних жителів, поранено близько 400 людей.