30 вересня
Завантажити ще

Війська Росії мінують територію України залповими дистанційними системами

Війська Росії мінують територію України залповими дистанційними системами
Фото: armyinform.com.ua

Російські військові вдаються до злочинних способів поразки мирних громадян України та мінують територію України залповими дистанційними системами.
Про це свідчить відео, оприлюднене "Армія".

- На цьому відео російські війська роблять залпи для масованого мінірування української землі найновішою системою дистанційного мінування «Землеробство» у Харківській області. Ця система була вперше представлена ​​на параді у 2020 році, а перші повідомлення про постачання до військ з'явилися наприкінці 2020-го – на початку 2021 року, - розповіли в агентстві.

Така інженерна система дистанційного мінування (ІСДМ) встановлює протипіхотні міни на відстані від 5 до 15 км. Вона встановлена ​​на шасі КамАЗа, має броньовану кабіну і може встановлювати мінні поля за допомогою 50-ти 122-мм напрямних дуже швидко. Це така собі РСЗВ, але замість вибуху ракети встановлює багато дистанційних мін за одиницю часу.

Військові кажуть, що ворог не шкодує власних людей, як і українців, які можуть зустріти такі мінні поля та отримати травми. Вони розміщують кошти мінування неконтрольовано, великі площі, незалежно від місця чи території скоєння бойових дій. Від таких дій російські війська страждають дедалі більше цивільного населення та дітей, тому це важлива інформація для партизанського руху в тилу ворога — такі машини мають бути насамперед знищені чи захоплені.

Станом на ранок 27 березня в Україні через повномасштабне вторгнення Росії загинуло 139 дітей. Понад 205 отримали поранення.