Завантажити ще

З початку війни українські силовики затримали понад 350 російських диверсантів

З початку війни українські силовики затримали понад 350 російських диверсантів
Фото: t.me/СБУкр

З початку повномасштабного вторгнення Росії Служба безпеки України затримала понад 350 диверсантів. При цьому понад 20 людей було ліквідовано.
Про це повідомляє прес-служба СБУ.

"Масово провадиться викриття агентів ворожих спецслужб. А в ході багатоетапних спецоперацій нейтралізовані спроби ворожої військової розвідки переправити до України бойовиків з Близького Сходу – серед іншого, викрито особу, яка займалася підбором та вербуванням найманців для армії загарбників", - розповіли силовики.

Також у Києві було знищено озброєне диверсійне угруповання РФ. Для маскування підривної діяльності окупанти намагалися видавати себе підрозділом тероборони.

Крім цього, СБУ викрила понад 10 агентів російських спецслужб, причетних до сприяння окупантам та до військових злочинів на тимчасово окупованій території Луганської області.

Крім того, правоохоронці затримали учасників агентурних мереж РФ, які збирали дані про засоби радіоелектронної боротьби та безпілотники військових підрозділів України.

У Запоріжжі силовики нейтралізували спроби спецслужб окупантів здійснити так звану "федералізацію" регіону.

Раніше в СБУ розповіли, що російські окупанти розпочали масове мародерство в Україні. У пошуках легкої наживи вони стають неконтрольованими.