26 сiчня
Завантажити ще

У Чорнобаївці вбито чергового командувача російської армії

У Чорнобаївці вбито чергового командувача російської армії
Фото: t.me\Алексей Гончаренко

Українські збройні сили ліквідували командувача 49-ї загальновійськової армії РФ генерал-лейтенанта Якова Резанцева. Це сталося на аеродромі у Чорнобаївці Херсонської області. Про черговий (десятий!) результативний удар по Чорнобаївці на брифінгу 25 березня повідомив Олексій Арестович.

- За добу наші війська, як ми попередньо повідомляли, наразі можемо сказати напевно, знищили командувача 49-ї загальновійськової армії Південного військового округу Російської Федерації генерал-лейтенанта Якова Резанцева. І це сталося на аеродромі у Чорнобаївці, - заявив Арестович.

Відомо, що 49-а загальновійськова армія Південного військового округу базується у Ставрополі. Яків Резанцев став її командувачем у серпні 2020-го. Воював у Сирії.

У Міноборони РФ поки що не коментували цю інформацію. Втім, окупанти зазвичай заперечують повідомлення про загибель своїх високопоставлених офіцерів, називаючи цю інформацію "брехнею української пропаганди".

Це вже другий російський командарм, якого з Чорнобаївки вивезли як "вантаж 200". Там же раніше загинув командувач 8-ї загальновійськової армії Південного військового округу ЗС РФ гвардії генерал-лейтенант Андрій Мордвичов.

Раніше захисники Маріуполя знищили російського полковника-комбрига морської піхоти Олексія Шарова. До цього в Україні загинув заступник командувача Чорноморського флоту Росії Андрій Палій (цю смерть у РФ визнали, у Севастополі відбулася церемонія прощання).