Завантажити ще

Чорнобаївка відзначає ювілей: десятий успішний удар по окупантах

Чорнобаївка відзначає ювілей: десятий успішний удар по окупантах
Фото: facebook.com\tsn.ua

Російські окупанти знову почали групувати свої сили на аеродромі в Чорнобаївці - і в ювілейний, у десятий раз були накриті вогнем української артилерії. Про це 24 березня у своєму телеграм-каналі повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім, виклавши відео удару.

Олексій Арестович у фейсбуці додав подробиць.

- Вдесяте Чорнобаївки - зустрічай! На даний момент спостерігається масовий рух російських військ через Антонівський міст – тікають! Мабуть, ми знову гримнули когось із начальства. Таке вже було кілька днів тому під час сьомого разу. З місяцем з початку операції вас, хлопці. Біжіть, не захекайтеся, - написав радник Єрмака.

Арестович не виключив ще однієї української атаки на Чорнобаївку найближчим часом.

- Вже зараз найкращі військові експерти світу намагаються зрозуміти – навіщо протягом години після десятого (!!!) удару російське командування продовжувало заводити чергову колону техніки на найкращий в Україні курортний аеродром? Тож за сьогодні може й 11 раз статися, – припустив він.

Вперше на аеродромі Чорнобаївки гелікоптери росіян були розгромлені 27 лютого. 23 березня Арестович розповів уже про 9-й удар по цьому об'єкту, внаслідок якого, ймовірно, було знищено боєкомплект РСЗВ "Смерч", які били по Миколаєву.

Російські окупанти використовують захоплений військовий аеродром у Чорнобаївці як командний пункт, місце збору літаків і вертольотів та пункт концентрації техніки і запасів. У міру ударів ЗСУ росіяни вивезли з Чорнобаївки всі гелікоптери, але зовсім відмовитися від використання цієї бази чомусь не готові.