Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Глава ХОВА Синєгубов: Ізюм наш, Міноборони РФ та російські пропагандисти збрехали

Глава ХОВА Синєгубов: Ізюм наш, Міноборони РФ та російські пропагандисти збрехали
Фото: Макс Стрель/Фейсбук

Попри повідомлення російських окупантів, їм не вдалося отримати контроль над містом Ізюм. Про це 24 березня заявив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

– Знову провокація від російських ЗМІ. Їм нічого не залишається, окрім як брехати про нібито «перемоги». Бо про такі ганебні поразки, як під Ізюмом, навіть соромно сказати із пропагандистських екранів, - заявив він.

Синегубов запевнив, що "Ізюм – українське місто, був і буде". За його інформацією, Збройні сили України тримають свої позиції у цьому напрямку. Українська армія одразу атакує тих, хто хоча б намагається наблизитись до міста.

- І навіть концентрація російських військ на Ізюмі не допомагає рашистам просуватися вперед. Наші війська захищають місто і на землі, і у повітрі. Наразі тривають запеклі бої. Тому закликаю не вірити брехливій пропаганді росіян, а довіряти офіційній інформації та Збройним силам України! – закликав він.

Генеральний штаб Збройних сил у зведенні на 12:00 24 березня підтвердив, що Ізюм у Харківській області залишається під контролем України.

"На Ізюмському напрямі ворог успіху не мав. Отримав втрати. Відступив у район південної частини міста", – йдеться у повідомленні.

Раніше Міноборони РФ у ранковому зведенні від 23 березня заявило, що Ізюм перейшов під контроль російських окупантів. З посиланням на військових цю інформацію розповсюдили росЗМІ.