Завантажити ще

Російські окупанти зазнали поразки під Ізюмом і втратили 400 осіб

Російські окупанти зазнали поразки під Ізюмом і втратили 400 осіб
Фото: facebook.com\командування Північ (ілюстративне фото)

Російські окупанти зазнали чутливої поразки в районі Ізюму. Про це 23 березня повідомив голова Харківської ОВ Олег Синєгубов. Він сповістив, що ЗСУ вдалося зупинити просування російських окупантів і розгромити їхні позиції.

- Українська армія тримає під контролем переміщення ворожих військ і в Ізюмському напрямку. Розуміючи, що битву за Харків вони програли, окупанти мають намір сконцентрувати війська в Ізюмі. Ми не допускаємо їхнього просування. Наші ЗСУ блокують його, росіяни там уже не раз зазнавали ганебні поразки. Під час останніх атак ворог втратив близько 400 осіб особового складу та десятки одиниць техніки, - зазначив Синєгубов.

У зоні проведення Операції об'єднаних сил від Ізюма до Волновахи російські окупанти третю добу не ведуть наступальних дій і зазнають сильних втрат, повідомив 23 березня на брифінгу радник голови Офісу президента Олексій Арестович.

– Утримується зона ООС від Ізюму до Волновахи, де ворог намагався оточити, але вже третю добу не веде там активних наступальних дій, оскільки зазнав сильних втрат… Окрему подяку хотілося б сказати героїчному опору ЗСУ, іншим силам та мешканцям у зоні ООС. Це багато в чому стосується Луганської області - Рубіжне, Попасна, Сєверодонецьк, Лисичанськ, які героїчно тримаються під обстрілами, - заявив Арестович на брифінгу в Офісі президента в середу.

- Нагадаю, що зоні ООС противник давав три доби на існування. Минув місяць, і наразі йдеться про існування самого супротивника, який намагався наступати на зону ООС, – додав він.

У районі Ізюму ЗСУ та тероборона знищили до 60% особового складу й військової техніки окупаційних підрозділів, підтверджує Генштаб у зведенні на 12:00 23 березня.

Загалом російські втрати у живій силі на ранок 23 березня, за даними українського Міноборони, склали близько 15600 осіб. Окупанти вважають недоцільним розкривати свої втрати і статистику не публікують.