Завантажити ще

На Миколаївщині повідомили про підозру жінці, яка намагалася вивезти чоловіка з України у бебі-боксі

На Миколаївщині повідомили про підозру жінці, яка намагалася вивезти чоловіка з України у бебі-боксі
Фото: chrn.gp.gov.ua

Слідчі повідомили про підозру мешканці Миколаївської області, яку затримали на кордоні під час спроби вивезти цивільного чоловіка з країни у коробці від бебі-боксу. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

"При процесуальному керівництві Дністровської окружної прокуратури повідомлено про підозру 40-річній громадянці України, яка намагалася незаконно переправити свого цивільного чоловіка через держкордон. Зловмисницю підозрюють за ч. 1 ст. 332 Кримінального кодексу "Незаконне переправлення осіб через державний кордон України", - зазначено у повідомленні.

За даними слідства, затримана намагалася незаконно переправити свого цивільного чоловіка до Молдови через пункт пропуску «Россошани» у Чернівецькій області. Під час огляду автомобіля прикордонники виявили бебі-бокс, у якому ховався 37-річний чоловік.

Як з'ясувалося, втікач є військовозобов'язаним, жодних підстав для виїзду за кордон під час воєнного стану у нього не було. На чоловіка складено адмінпротокол, а його дружині загрожує від трьох до п'яти років ув'язнення.