Завантажити ще

СБУ: Російські солдати шукають українські кулі, щоб прострелити собі ноги та не воювати

СБУ: Російські солдати шукають українські кулі, щоб прострелити собі ноги та не воювати
Фото: t.me/СБУкр

Російські окупанти бачать, що зазнають величезних втрат і бояться воювати з українськими військовими. Тому вони шукають "українські патрони", щоб ними прострелити собі ноги та потрапити до шпиталю. Про це свідчить чергова перехоплена розмова, яку опублікувала Служба безпеки України.

- Я тобі по секрету скажу... Ми хотіли патронами 7.62, українськими, коротше, один одному ноги прострелити і повернутись у госпіталь до Будьонновська...,- поділився з матір'ю окупант.

За словами окупанта, він мріє втекти з поля бою, бо втрати лякають. Залишки його бригади зараз дислокуються у Миколаївській області.

- У нас 120 людей відправили назад із бригади до шпиталю з пораненнями... Ще близько 320 чоловік поранених та 350 людей – "вантаж 200", - додав російський військовий і визнав, що його бригада - небоєготовна.

У СБУ зазначають, що така розмова показує, наскільки деморалізована та розбита армія загарбника.

Зазначимо, за 22 дні війни в Україні загинуло 108 дітей. Ще понад 120 малюків – поранено. Найбільше постраждало дітей у Київській – 52, Харківській – 34, Донецькій – 25, Чернігівській – 24, Миколаївській – 20, Житомирській – 15 Сумській – 14 та Херсонській областях - 10.