27 вересня
Завантажити ще

Російські окупанти взяли у заручники лікарню у Маріуполі

Російські окупанти взяли у заручники лікарню у Маріуполі
Фото: pavlokyrylenko_donoda

У Маріуполі військовослужбовці Росії захопили лікарню разом із людьми. У заручниках опинилися персонал лікарні та пацієнти. Про це повідомляє начальник Донецької військової адміністрації Павло Кириленко у своєму телеграм-каналі.

"Російські окупанти взяли у заручники лікарів та пацієнтів. Таку звістку встиг передати один із працівників лікарні", - написав Кириленко.

За його словами, через обстріл ворога люди не можуть покинути медустанову і перебувають у підвалі приміщення. Також окупанти нагнали до будівлі сотні мешканців сусідніх будинків.

"З лікарні неможливо вийти. Сильно стріляють, сидимо у підвалі. Машини до лікарні не можуть під'їхати вже дві доби. Навколо горять багатоповерхівки... До нашої лікарні росіяни нагнали 400 людей із сусідніх будинків. Вийти нам не можна", – повідомив працівник лікарні.

Як зазначено у повідомленні, йдеться про обласну лікарню інтенсивного лікування, яку напередодні зруйнували окупанти. Внаслідок обстрілів в основному корпусі від бомбардувань впали плити перекриття, але персонал та пацієнти продовжували перебувати у пристосованому підвальному приміщенні – працювати та лікуватись.

У зв'язку з ситуацією, що склалася, начальник Донецької ОДА закликав міжнародні правозахисні організації відреагувати на ці злісні порушення норм і звичаїв війни і на кричущі злочини проти людяності.