30 вересня
Завантажити ще

Під обстрілом російських окупантів загинули оператор "FoxNews" та українська журналістка

Під обстрілом російських окупантів загинули оператор
Фото: t.me\Антон Геращенко

Оператор телеканалу "FoxNews", громадянин Ірландії П'єр Закревскі та українська журналістка Олександра Кувшинова загинули внаслідок артилерійського обстрілу 14 березня з боку російських військ у північно-східній частині села Горенка. Смерть свого співробітника 15 березня підтвердили у "FoxNews", інформацію про загибель Кувшинової повідомив радник голови МВС Антон Геращенко.

Їхній колега - журналіст "FoxNews" Бенджамін Холл - був поранений, але вижив. Лікарям довелося ампутувати йому частину гомілки.

Про госпіталізацію Холла 14 березня повідомив Антон Геращенко та Генпрокурор Ірина Венедиктова. Журналіст, як повідомлялося, був непритомний, у важкому стані, йому провели кілька хірургічних операцій. На той момент доля П'єра Закревскі та Олександри Кувшинової була невідома.

- Судячи з характеру поранень Бена Холла, знімальна група "Fox News" потрапила під мінометний або артилерійський обстріл з боку російських окупантів у районі села Горенка, що на Київщині, коли прямували у бік міста Ірпінь, - повідомив Геращенко.

Генпрокурор Ірина Венедиктова зазначила, що 14 березня вдень від дій окупантів постраждав іноземний журналіст, який перебуває у реанімації під наглядом лікарів. У пацієнта уламковий перелом двох нижніх кінцівок. Британський журналіст виконував редакційне завдання і не знаходився на військовому об'єкті.

13 березня під час спроби в'їхати до Ірпеня російськими окупантами було вбито американського документаліста Брента Рено, який працював на видання "The Times". Його колега отримав поранення в ногу.