Завантажити ще

Окупанти замінували тіло мера Гостомеля після того, як його застрелили.

Окупанти замінували тіло мера Гостомеля після того, як його застрелили.

Російські окупанти замінували тіло голови селища Гостомель Київської області Юрія Приліпка після того, як його застрелили. Про це повідомляє 10 березня slidstvo.info.

Дочка мера Надія розповіла, за яких обставин було вбито її батька. За її словами, Юрій та ще чотири людини їхали в машині центральною вулицею Гостомеля. Назустріч виїхала колона ворожої техніки та почала обстрілювати цивільну машину.

- Вони розвернулися і з'їхали у провулок, заблокований трактором. Їхати більше не було куди, тож всі пасажири вистрибнули з машини. У ЖК "Покровський", що поряд, знаходилися снайпери та обстрілювали все навколо. Батька та ще двох хлопців розстріляли, а двом вдалося врятуватися, – повідомила Надія.

Очевидці кажуть, що забрати тіло мера прийшов місцевий священик отець Петро.

- Отець Петро взяв хрест, надів ризи і пішов забирати тіло. Коли отець підійшов до тіла, його зупинив російський окупант і сказав не підходити. Росіянин зняв з тіла розтяжки, проводки якісь і лише потім допоміг перекласти тіло на тачку, – розповів радник убитого голови Ростислав Скуратовський.

Священик забрав тіло міського голови до церкви і там поховав його з усіма почестями.

- Він забрав батька мого з церкви і обіцяв мені телефоном, що він біля церкви його і поховає, - каже дочка.

7 березня Юрія Приліпка застрелили російські окупанти. Чоловік розвозив продукти та ліки мешканцям гостомельського ЖК "Покровський", коли його вбили. Разом із головою Гостомелю загинули ще двоє його соратників, Руслан Карпенко та Іван Зоря. Гостомель вже більше тижня перебуває під контролем російських окупантів, гуманітарна ситуація у селищі тяжка.