6 грудня
Завантажити ще

Українська розвідка: У збитих російських льотчиків не розкриваються парашути. Збіг? Не думаємо!

Українська розвідка: У збитих російських льотчиків не розкриваються парашути. Збіг? Не думаємо!
Фото: bigenc.ru

Багато російських льотчиків, які встигають катапультуватися після того, як їхній літак збиває українська ППО, все одно гинуть - у них не розкриваються парашути. Про цей факт розмірковує українська розвідка на своїй сторінці у Фейсбуку 9 березня.

- У збитих над Україною російських льотчиків не розкриваються парашути. Випадковість? Не думаємо! Днями українською системою ППО було збито російський літак Су-27. Ворожий льотчик катапультувався, але загинув. Однак цей випадок має свою особливість та поповнив статистику збитих асів Путіна, у яких після катапультування не розкрився парашут, - зазначають розвідники.

Наразі проводиться детальне вивчення уламків цього і раніше збитих літаків російських фашистів, з попередніх результатів випливає, що однією з причин неспрацьовування парашута може стати його умисне неправильне ув'язнення перед вильотом.

- На перший погляд, це парадоксальний висновок. Проте, виходячи з того, що російським матерям для задоволення геополітичних амбіцій кремлівського карлика Путіна належить розгорнути воістину стаханівський рух з народження не дітей, а танкістів, артилеристів та фахівців інших військових спеціальностей, багато тисяч яких стали добривом для українських чорноземів, такий варіант виключати повністю, - Зауважують у ГУР.

Розвідники звертають увагу, що кожен із російських льотчиків, які здійснюють бойові вильоти в українське небо та вбивають українських жінок та дітей 500-кілограмовими бомбами та ракетами, за міжнародними канонами – військовий злочинець, який буде засуджений на великий тюремний термін. А ще вони дають свідчення. Віддавати таких людей у руки правосуддя та відкрити правду усьому світу – це "не за кремлівськими правилами".

- Краще льотчику перед вильотом силами традиційно сіренького та непомітного "особистика" (спадкоємця залізного Фелікса та дрібного Путіна) трохи "підправити" парашут. Як то кажуть - і справа в капелюсі. У сенсі льотчик у землі і нікому нічого не розповість. А російські жінки - "вони ще народжують", не вперше, - резюмували у ГУР МО.

А В ЦЕЙ ЧАС

Збитих літаків ворога вже 56

За вівторок та середу в небі над Україною було збито щонайменше 8 ворожих цілей, загальні втрати противника досягли 138 одиниць авіації, повідомляє командування повітряних сил ЗСУ.

Винищувальна авіація, підрозділи зенітних ракетних військ С-300 і Бук-М1 знищили 4 штурмовики Су-25, два вертольоти російських окупантів, також є підтвердження двох збитих крилатих ракет.

Таким чином, за оперативними підрахунками з часу повномасштабного вторгнення російського агресора втрати ворожої авіатехніки склали: літаки – 56, гелікоптери – 82 одиниці.