Завантажити ще

Названо імена загиблих на Донбасі - Ігор Демидчук та Олександр Стельмах

Названо імена загиблих на Донбасі - Ігор Демидчук та Олександр Стельмах
Фото: facebook.com/95BRIGADE

Українськими військовослужбовцями, які загинули під час обстрілів 21 лютого, є старший лейтенант Ігор Демидчук та штаб-сержант Олександр Стельмах. Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці 95 окремою десантно-штурмовою бригадою Збройних сил України.

- 21 лютого близько 16:10 в районі проведення операції Об'єднаних Сил, внаслідок артилерійських обстрілів противника, дістали поранення несумісні з життям військовослужбовці Десантно-штурмових військ Збройних Сил України старший лейтенант Демидчук Ігор Олександрович та штаб-сержант Стельмах Олександр Анатолій

Подробиці загибелі українських військовослужбовців не повідомляються. У коментарях до посту фоловери висловлюють співчуття рідним загиблих.

Ситуація на Донбасі загострилася кілька тижнів тому. А напередодні – увечері 21 лютого – президент РФ підписав указ про визнання так званих «ЛНР» та «ДНР». Після цього він також схвалив уведення російських військ на окуповану територію Донбасу.

Володимир Зеленський у ніч на 22 лютого виступив перед українцями. Президент запевнив, що причин для безсоння немає, і що Україна «нічого і нікому не віддасть».

 

Новини по темі: ООС (АТО) загиблі на АТО