Завантажити ще

Під Офісом президента планувався проплачений "антивоєнний" мітинг - "картинка" для російських ЗМІ

Під Офісом президента планувався проплачений
Фото: npu.gov.ua

Українські правоохоронці викрили зловмисників- організаторів, які планували проплачені мітинги за участю 1500 осіб під Офісом президента у Києві 20 лютого. Насамперед розраховували на пропагандистський ефект, тому що все робилося з розрахунку на сюжети російських ЗМІ - для створення потрібної "картинки". Про це 19 лютого повідомляє прес-служба Нацполіції.

За даними правоохоронців, група осіб відповідала за пошук та збирання громадян, які за грошову винагороду взяли б участь у мітингах.

Відомо, що 20 лютого вони планували провести у Києві масові заходи, головним завданням яких є дестабілізація ситуації у державі та створення "телекартинки" для російських пропагандистських ЗМІ. Загалом зловмисники планували вивести на Банкову близько 1500 людей.

Правоохоронці провели обшуки за місцем проживання фігурантів, де вилучили прапори, банери та іншу атрибутику з гаслами, "чорнові" записи, десятки мобільних телефонів та банківських карток тощо. Наразі проводяться слідчі дії.

Наприкінці січня силовики повідомили про затримання призвідників, які на замовлення РФ мали організувати в Україні масові заворушення. За словами міністра внутрішніх справ України, в акціях мали взяти участь до п'яти тисяч людей. Півтори тисячі з них – “тітушки”, які мали вступити у бої з правоохоронцями. Для створення ефектнішої картинки була приготовлена і бутафорська кров.