10 червня
Завантажити ще

У ДСНС назвали всі наслідки обстрілів у Станиці Луганській

У ДСНС назвали всі наслідки обстрілів у Станиці Луганській
Фото: t.me/dsns_telegram/3773

Протягом четверга, 17 лютого, у Станиці Луганській кілька разів виникали пожежі внаслідок обстрілу. Усього внаслідок влучення снарядів пошкоджено чотири будинки та пошкоджено два газопроводи, повідомили у прес-службі ДСНС.

Так, станом на 23:00 на вулиці Магістральній в одному житловому будинку внаслідок обстрілу було зруйновано перекриття будівлі та вибито скло у восьми вікнах. Постраждалих нема.

В іншому будинку на цій же вулиці зруйновано перекриття та покриття, частково зруйновано фронтон будівлі, вибито скло у восьми вікнах. Також тут унаслідок влучення снаряда в газопровід сталося загоряння покрівлі на площі 4 кв. Обійшлося без жертв.

На вулиці Бузковій біля нежитлового будинку перебитий газопровід, через що відбувався витік газу (без горіння). Навпроти цього будинку у будівлі було пошкоджено фасад та вибито скло у трьох вікнах. Також ніхто не постраждав.

Загалом протягом 17 лютого у зоні ООС сталося 50 обстрілів, здійснених у тому числі по житлових районах та будинках, дитячому садку та школі, газопроводі та залізній станції. Обстріл велися з озброєння, забороненого мінськими домовленостями. У ЄС те, що сталося, назвали «абсолютно неприйнятним».