Завантажити ще

На Донбасі проблеми з мобільним зв'язком, "Київстар" та "Vodafone" працюють із перебоями

На Донбасі проблеми з мобільним зв'язком,
Фото: Вільям Айвен з Pixabay

На територіях Донецької та Луганської областей увечері 17 лютого почалися проблеми з мобільним зв'язком. Мобільні оператори Vodafone та «Київстар» працюють із перебоями, пишуть місцеві портали.

Зв'язку «Vodafone» немає у мешканців Слов'янська, Краматорська, Покровська, Білокуракіно, Сєверодонецька та інших міст, уточнює « РБК-Україна ». Пізніше почали з'являтися повідомлення про те, що у деяких населених пунктах зв'язок вже відновили, у деяких – частково.

У Vodafone повідомили, що про проблему знають, однак не можуть назвати точну причину перебоїв.

- Зараз справді спостерігаються проблеми із зв'язком у зазначених регіонах. На жаль, точних причин такої неприємної ситуації та термінів відновлення зв'язку ми назвати не можемо, - прокоментували в компанії журналістам.

Повідомлення про проблеми з мобільним зв'язком з'явилися в той же час, що й новини про обстріли, що частішали. Бойовики обстріляли Донецьку та Луганську області 50 разів, включаючи житлові райони та будинки, дитячий садок та школу, газопровід та залізну станцію. Обстріл велися з озброєння, забороненого мінськими домовленостями.

Проблеми з мобільним зв'язком на Донеччині. Фото: facebook.com/VFUkraine/

Проблеми з мобільним зв'язком на Донеччині. Фото: facebook.com/VFUkraine/

Проблеми з мобільним зв'язком на Донеччині. Фото: www.rbc.ua

Проблеми з мобільним зв'язком на Донеччині. Фото: www.rbc.ua